Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Мікроскоп біологічний

Арт: 3037

6 290 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Використовується мікроскоп біологічний (мікроскоп вчителя) в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних дослідів.

1) збільшення мікроскопа 40 – 400х
2) збільшення об’єктивів 4х;10х;40х;
3) окуляр FW10X, F.N. 18мм 
4) освітлення за допомогою вмонтованого освітлювача з лампою 5W/220V або 12W/6V
5) предметний столик прямокутний або круглий з координатним переміщенням
6) довжина тубуса – 160мм

Біологічний мікроскоп, призначений для типових лабораторних досліджень та демонстрації досліджуваних зразків з метою навчання. Діапазон збільшення мікроскопа – 40x-1600x:

До комплектації моделі включено 4 ахроматичних об'єктиви (4x, 10x, 40x і 100x), найпотужніший з них розрахований на роботу імерсійним методом. Об'єктиви на 40 і 100 крат мають спеціальні пружинні оправи (s=spring) для захисту вхідної лінзи від зіткнень зі зразком під час фокусування.

Мікроскоп має широкі можливості механічного регулювання. Окулярна насадка приладу обертається в будь-якому напрямку без обмежень. Конденсор має центрувальні гвинти, його висота варіюється в діапазоні 0–15 мм. Правильне розташування слайда на предметному столі забезпечується мікрометричними супортами.

Вузли управління мікроскопом влаштовано так, що більшість налаштувань можна виконати, не відволікаючись від спостережень. Зокрема, мікрометричні механізми переміщення слайду і руху столика в горизонтальній площині мають коаксіальні барабани регулювання. Ручки тонкого і грубого фокусування також розташовані коаксіально.

Мікроскоп, для зручності, працюе від електромережі або вбудованого акумулятора. Світлодіодна лампа в підставці колектора надае рівномірне освітлення платформи. Перемикач для підсвічування та ручка регулювання яскравості розташовані по різні сторони корпуса. Час безперервної роботи мікроскопа – 8-10 годин (без дозарядки) в залежності від інтенсивності підсвічування.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також