Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.
Види кореневих систем
Арт: 989
990 грн
Згідно з наказами МОН України
Ми працюємо з:





Біопласт "Види корневих систем" застосовуться в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу в якості демонстраційної навчальної колекції, що виготовлена в прозорому пластику.
Вона демонструє деякі види корневих систем.
1.Стрижнева коренева система
2.Основний корінь і бічні корені
3.Стрижневий корінь
4.Мочковита коренева система
В прозорому пластику.
Розмір 11*8*4 см
Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020 "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020 "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"
Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:
- безготівкова оплата
- післяплата
- оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)
Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.
Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.
Будемо раді співпраці!
Дивіться також