Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для учня

Арт: 1747

62 500 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Учнівський комплект цифрової лабораторії Vernier ™ дозволить вам проводити практичні та лабораторні роботи з біології на якісно новому рівні.
склад:
Реєстратор даних LabQuest® 2 (дозволяє отримувати дані автономно або транслювати їх на комп'ютер або смартфон)
Датчик температури (-40 до 125 ° C)
Ручний динамометр (0 до 600 N)
Датчик дихання (спірометр) (± 10 л / с)
Датчик артеріального тиску (0 до 258 мм рт.ст.)
датчик ЧСС
Програмне забезпечення для комп'ютерів і смартфонів
Посібник з практичними роботами та інструкції українською мовою
Ми гарантуємо всім користувачам цифрових лабораторій Vernier ™ постійну методичну підтримку та навчання.
Чому вибір цифрових лабораторій Vernier ™ є найкращим:
Продукція компанії Vernier ™ визнана світом як еталон точності і надійності, а достовірність отриманих даних ні у кого не викликає сумнівів, про що свідчить кількість наукових робіт, виконаних з їх допомогою. Переконатися в цьому можна, провівши пошук наукових публікацій з відповідним тегам в google scholar.
Компанія Vernier є зразком американської якості, про що свідчить п'ятирічний термін гарантії на використання в навчальних закладах (за винятком декількох датчиків з обмеженим ресурсом вимірювань).
Реєстратор даних LabQuest® 2 є повністю автономним і дозволяє проводити дослідження як в польових, так і в лабораторних умовах, з можливістю підключення мультимедійних дошок, комп'ютерів, смартфонів. Також є можливість відправляти отримані дані на електронну пошту. Серед вбудованих датчиків є GPS модуль, який дозволяє робити геопозиционирования збору даних на відкритій місцевості.
Дуже широкий арсенал способів і методів отримання даних, їх обробки і відображення дозволяє викладання природничих предметів на якісно новому рівні і грунтовно займатися дослідницькій роботі.
Унікальною є можливість реєструвати дані з частотою до 100 000 разів в секунду і здійснювати побудову графіка залежності показників, отриманих за допомогою двох датчиків.
Навчання і методична підтримка. Компанія-дистриб'ютор тісно співпрацює зі школами і провідними науковими установами України, забезпечує всіх користувачів можливістю навчання, постійної методичної підтримкою з використання цифрових лабораторій в сучасному навчальному процесі, проводить семінари і тренінги, активно розвиває YouTube і Facebook блоги, постійно здійснює онлайн і телефонне консультування. Крім допомоги у викладацькій діяльності ми здійснюємо методологічно-наукову підтримку для вчителів, які є керівниками робіт МАН.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також