Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для вчителя

Арт: 1745

114 000 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Цифровий вимірювальний комп'ютерний комплекс Vernier ™ дозволить вам не тільки проводити уроки і факультативи з біології на якісно новому рівні, а й забезпечить широке поле для наукової діяльності.
склад:
Реєстратор даних LabQuest® 2 (дозволяє отримувати дані автономно або транслювати їх на комп'ютер або смартфон)
датчик рН
мікрофонний датчик
Датчик освітленності
Датчик тиску
Датчик вуглекислого газу
Датчик вологості
датчик дихання
датчик ЕКГ
Датчик ультрафіолетового випромінювання
Датчик температури навколишнього середовища
Датчик частоти серцевих скорочень
Датчик артеріального тиску
Датчик поверхневої температури
Програмне забезпечення для комп'ютерів і смартфонів
Посібник з практичними роботами та інструкції українською мовою
Ми гарантуємо всім користувачам цифрових лабораторій Vernier ™ постійну методичну підтримку та навчання.
Чому вибір цифрових лабораторій Vernier ™ є найкращим:
Продукція компанії Vernier ™ визнана світом як еталон точності і надійності, а достовірність отриманих даних ні у кого не викликає сумнівів, про що свідчить кількість наукових робіт, виконаних з їх допомогою. Переконатися в цьому можна, провівши пошук наукових публікацій з відповідним тегам в google scholar.
Компанія Vernier є зразком американської якості, про що свідчить п'ятирічний термін гарантії на використання в навчальних закладах (за винятком декількох датчиків з обмеженим ресурсом вимірювань).
Реєстратор даних LabQuest® 2 є повністю автономним і дозволяє проводити дослідження як в польових, так і в лабораторних умовах, з можливістю підключення мультимедійних дошок, комп'ютерів, смартфонів. Також є можливість відправляти отримані дані на електронну пошту. Серед вбудованих датчиків є GPS модуль, який дозволяє робити геопозиционирования збору даних на відкритій місцевості.
Дуже широкий арсенал способів і методів отримання даних, їх обробки і відображення дозволяє викладання природничих предметів на якісно новому рівні і грунтовно займатися дослідницькій роботі.
Унікальною є можливість реєструвати дані з частотою до 100 000 разів в секунду і здійснювати побудову графіка залежності показників, отриманих за допомогою двох датчиків.
Навчання і методична підтримка. Компанія-дистриб'ютор тісно співпрацює зі школами і провідними науковими установами України, забезпечує всіх користувачів можливістю навчання, постійної методичної підтримкою з використання цифрових лабораторій в сучасному навчальному процесі, проводить семінари і тренінги, активно розвиває YouTube і Facebook блоги, постійно здійснює онлайн і телефонне консультування. Крім допомоги у викладацькій діяльності ми здійснюємо методологічно-наукову підтримку для вчителів, які є керівниками робіт МАН.
Основний набір по необхідності може доукомплектувати таким обладнанням: гоніометр, датчик парів етанолу, датчик напруги м'язових скорочень і псіхогальванічніх рефлексів, датчик рН, вологості повітря, концентрації кисню в воді і солоності, вологості грунту, ультрафіолетового і видимого спектрів СВІТЛА. Ці та ще багато інших спеціалізованих датчиків і сенсорів, які дозволять глибше дослідити тему, ви можете знайти на сайті виробника.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також