Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для вчителя

Арт: 1683

131 999 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Опис товару:

Цифровий вимірювальний комп'ютерний комплекс Vernier ™ створений для проведення демонстраційних і лабораторних робіт з фізики. Даний комплекс дозволяє проводити вимірювання на новому рівні і візуалізувати процес на інтерактивну дошку.

 

склад:
Реєстратор даних LabQuest® 2 (дозволяє отримувати дані автономно отримання даних і передача їх на комп'ютер, інтерактивну дошку або смартфон)
Датчик кута повороту
Датчик струму 2 шт
Датчик температури 2 шт
Датчик температури (термопара)
Датчик тиску
мікрофонний датчик
Датчик освітленності
Датчик напруги 2 шт
Датчик магнітного поля
Датчик руху (відстані)
Фотоворота 2 шт
Датчик сили 2 шт
Датчик ультрафіолетового випромінювання
датчик прискорення
Датчик вологості
датчик заряду
Датчик температури навколишнього середовища
Датчик рівня звукового тиску
Програмне забезпечення для комп'ютерів і смартфонів
Посібник з практичними роботами та інструкції українською мовою
Постійна методична підтримка і навчання для всіх користувачів цифрових лабораторій Vernier ™

 

Чому вибір цифрових лабораторій Vernier ™ є найкращим:

Продукція компанії Vernier ™ визнана світом як еталон точності і надійності, а достовірність отриманих даних ні у кого не викликає сумнівів, про що свідчить кількість наукових робіт, виконаних з їх допомогою. Переконатися в цьому можна, провівши пошук наукових публікацій з відповідним тегам в google scholar.
Компанія Vernier є зразком американської якості, про що свідчить п'ятирічний термін гарантії на використання в навчальних закладах (за винятком декількох датчиків з обмеженим ресурсом вимірювань).
Реєстратор даних LabQuest® 2 є повністю автономним і дозволяє проводити дослідження як в польових, так і в лабораторних умовах, з можливістю підключення мультимедійних дошок, комп'ютерів, смартфонів. Також є можливість відправляти отримані дані на електронну пошту. Серед вбудованих датчиків є GPS модуль, який дозволяє робити геопозиционирования збору даних на відкритій місцевості.
Дуже широкий арсенал способів і методів отримання даних, їх обробки і відображення дозволяє викладання природничих предметів на якісно новому рівні і грунтовно займатися дослідницькій роботі.
Унікальною є можливість реєструвати дані з частотою до 100 000 разів в секунду і здійснювати побудову графіка залежності показників, отриманих за допомогою двох датчиків.
Навчання і методична підтримка. Компанія-дистриб'ютор тісно співпрацює зі школами і провідними науковими установами України, забезпечує всіх користувачів можливістю навчання, постійної методичної підтримкою з використання цифрових лабораторій в сучасному навчальному процесі, проводить семінари і тренінги, активно розвиває YouTube і Facebook блоги, постійно здійснює онлайн і телефонне консультування. Крім допомоги у викладацькій діяльності ми здійснюємо методологічно-наукову підтримку для вчителів, які є керівниками робіт МАН.
Основний набір по необхідності може доукомплектувати. Додаткові набори: оптика (може мати розширення: набір дзеркал, поляризатор, кольорова оптика), електростанція, екологічні джерела струму, міцність матеріалів і конструкцій, пістолет для дослідження двомірної кінематики. Апарат центроперіі і дифракційну, датчик електричної енергії, заряду, обертального руху, підсилювач модуляцій електричних коливань, інфрачервона камера. Ці та ще багато інших спеціалізованих датчиків і сенсорів, які дозволять глибше дослідити тему, ви можете знайти на сайті виробника.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також