Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Генератор Ван де Граафа

Арт: 578

8 394 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Використовується для демонстрації перенесення зарядів і створення високої напруги в дослідах з електростатики.

Генератор Ван де Граафа складається з діелектричної (шовкової або гумової) стрічки, що обертається на роликах, причому верхній ролик діелектричний, а нижній металевий і з'єднаний з землею.

Один з кінців стрічки укладений в металеву сферу.

Два електрода в формі щіток знаходяться на невеликій відстані від стрічки зверху і знизу, причому один електрод з'єднаний з внутрішньою поверхнею сфери, а на другий електрод подається електричний потенціал порядку декількох кіловольт (для визначеності, позитивний щодо землі).

Поблизу нижнього електрода повітря іонізується, що утворюються позитивні іони. Під дією сили Кулона вони рухаються до заземленого ролика і осідають на стрічці, завдяки чому частина стрічки, що рухається вгору, заряджається.

Стрічка доставляє заряд всередину сфери, де він знімається щіткою завдяки тому, що всі заряди виштовхуються на поверхню сфери і потенціал її внутрішньої поверхні завжди дорівнює 0.

Таким чином, на зовнішній поверхні сфери накопичується електричний заряд. Можливість отримання високої напруги обмежена коронним розрядом, що виникає при іонізації повітря навколо сфери.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також