Прилад для демонстрації механічних коливань (на повітряній подушці)

Артикул: 3189

1 400 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Прилад для демонстрації механічних коливань (на повітряній подушці) призначений для демонстрації механічних коливань, використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу.
Прилад складається з підстави з порожнистою прямокутною призмою, на гранях призми знаходиться алюмінієва каретка з вертикальним стрижнем-стрілкою з рядами рівновіддалених один від одного маленьких отворів. Штуцер для приєднання повітродувки, пилососа або ручного насоса з ресивером встановлен на торці призми . Горизонтальна шкала «10 - 0 - 10» з оцифруванням через 0,5 см. . До каретці прикріплена пружина, другий кінець якої прикріплений до стійки.
Габаритні розміри: 30*15*13 см. Жорсткість пружини: 0,6 н/м.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ