Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Діюча модель гідравлічного преса

Арт: 300

5 900 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу молекулярної фізики і термодинаміки для ознайомленням з будовою і принципом дії гідравлічного преса та демонстрації плавлення льоду під тиском, розриву і згинання металевих стрижнів, штампування пластин, тощо.

1. Призначення
Прилад призначений для використання в загальноосвітніх установах на уроках фізики для вивчення пристрою і дії гідравлічного преса, а також для демонстраційних дослідів, які потребують значної сили тиску, як допоміжний приладу.
2. Комплектність
1. Гідравлічний прес (модель) 1шт.
2. Паспорт 1шт.
3. пакувальна коробка-1шт.
3. Характеристики вироби
Модель являє собою змонтовані на чавунній станині робочий прозорий циліндр з поршнем і насос із запобіжним клапаном і манометром в прозорому корпусі. Привід насоса здійснюється за допомогою знімною рукоятки у вигляді важеля. Внизу робочого циліндра встановлений на різьбі спускний клапан, а вгорі - спускний повітряний клапан (вантуз). Максимально допустимий тиск масла в пресі не більше 2 МПа, максимальна сила тиску, що розвивається поршнем робочого циліндра, близько 400кгс. Попередня підготовка преса до роботи зводиться до заповнення його машинним маслом, для чого за допомогою воронки через отвір в станині залити в резервуар масло, відвернути на 2-3 обороту гвинт, розташований у верхній частині циліндра, перевірити, чи закритий спускний клапан внизу циліндра, встановити на плиту великого поршня пружину і почати качати рукоятку. Повітря буде з шипінням виходити через щілину між гвинтом і стінкою циліндра, поки весь циліндр не закінчиться маслом. Після цього гвинт щільно загорнути і прес готовий до роботи. Відкрити спускний клапан внизу циліндра і опустити поршень. Пружину вийняти і знову закрити спускний клапан. Запобіжний клапан необхідно відрегулювати так, щоб тиск масла в робочому циліндрі не перевищувало 2МПа (контроль за манометром).

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також