Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Електронний термометр -50+200 зі щупом

Арт: 340

250 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Цифровий термометр TP101 призначений для вимірювання температури. За допомогою даного термометра, проколів м'яку поверхню матеріалу, можна виміряти температуру всередині речовини. Також завдяки датчику можна вимірювати температуру рідини, харчових продуктів, повітря, масла, грунту в сільському господарстві, води і т.д.

Пристрій виконаний в портативному корпусі, а щуп термометра виготовлений з нержавіючої сталі. Відображаються поточні показники температури за допомогою РК-дисплея. Термометр має автоматичним вимиканням, яке спрацьовує після 15 бездіяльності. Вимірювальний пристрій має дуже широким діапазоном вимірюваної температури, який знаходиться в межах від -50 до 300 ° С.

Термометр TP101 володіє великою кількістю функцій, які управляються за допомогою 4 кнопок, розташованих на корпусі пристрою:

ON | OFF: включення (виключення) цифрового термометра
° С | ° F: зміна одиниць вимірювання
HOLD: утримує результати на дисплеї при одноразовому натисканні на кнопку. При повторному натисканні показує поточну температуру навколишнього середовища
MAX | MIN: відображає максимальне (мінімальне) значення зафіксованої температури
Живиться пристрій від однієї батарейки типу LR44 (входить в комплект). Для того, щоб встановити джерело живлення, необхідно зняти кришку відсіку живлення. Потім встановить батарею. При установці джерела живлення необхідно дотримуватись полярності. Після установки батареї, необхідно закрутити кришку відсіку.

Рекомендується поміщати щуп в середу вимірювання не менше ніж на 1 см. Слід пам'ятати, що не можна поміщати вимірювальний пристрій в мікрохвильову піч, духова шафа, в іншому випадку пристрій вийде з ладу.

У комплект до цифрового термометру TP101 входить тубус для зберігання пристрою.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також