Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Гідростатика, плавання тіл

Арт: 288

1 000 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

 використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу молекулярної фізики та термодинаміки для демонстрації дослідів з гідростатики і молекулярної фізики, а також для проведення робіт фізичного практикуму «Дослідна перевірка закону Архімеда». 

Прилад виготовлений у вигляді макету підводного човна, що сполучений з насосом. Вага макета підводного човна складає 210гр. За допомоги насоса є можливість нагнітати або видаляти повітря, витісняючи або набираючи тим самим воду в середню частину макету підводного човна.

Використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу молекулярної фізики і термодинаміки для демонстрації дослідів з гідростатики і молекулярної фізики, а також для проведення робіт фізичного практикуму «Дослідна перевірка закону Архімеда».

Пристрій і принцип роботи
Прилад виготовлений у вигляді макету підводного човна, з'єднаний з насосом. Вага макета підводного човна становить 210гр. За допомогою насоса надається можливість нагнітати або видаляти повітря, витісняючи або набираючи тим самим воду в середню частину макета підводного човна. Середня частина макета підводного човна виготовлена ​​з прозорого пластика для візуальної оцінки її заповнення водою. Таким чином можливо здійснювати занурення і спливання підводного човна. Градуювання об'ма насоса дає можливість проводити розрахунки гидростатических параметрів проведеного досвіду.

Прилад дозволяє вивчати:
закони гідростатики
умови плавання тіл в рідині
занурення і підйом моделі підводного човна.

Технічна характеристика:
Габаритні розміри приладу 23х7х7см
Вага не більше 0,5 кг

 

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також