Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Куля Паскаля

Арт: 298

1 490 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу молекулярної фізики і термодинаміки для демонстрації рівномірної дії тиску на рідину, що знаходиться у замкненій посудині.

Куля Паскаля призначений для демонстрації передачі виробленого на рідину тиску в замкнутому посудині, а також для демонстрації підйому рідини під дією атмосферного тиску.

Коли зовнішні сили діють на тверді тіла, то тиск передається в напрямку дії сили. Інакше поводяться при дії зовнішніх сил рідини і гази.

Французький вчений Блез Паскаль (1623-1662) відкрив, що всі рідини і гази передають вироблене на них тиск на всі боки однаково. Це твердження називають законом Паскаля.

Властивість рідин передавати вироблену на них тиск однаково на всі боки наочно демонструється в досвіді з кулею Паскаля. При вдвіганіем поршня в трубку частина води виштовхується з кулі у вигляді цівок, що випливають по нормалі до поверхні кулі з усіх отворів, а не тільки в напрямку сили тиску поршня.

Вага продукту: 0.47 kg
Обсяг: 0.004

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також