Прилад для демонстрації процесу дистиляції

Артикул: 296

2 200 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних дослідів. Прилад призначений для проведення дослідів де застосовується обмін тепла двох потоків - для охолодження та конденсації парів рідин.

Склад:
- термометр 0 - 100 С
- спиртівка
- холодильник Либиха - 1шт
- пробки з однією трубкою - 2шт
- з'єднувальний шланг - 1шт
- колба Кн 500мл - 1шт
- стакан 500мл для збору рідини - 1ш


Опис демонстрації процесу дистиляції

1. Джерело нагріву. Будь - газова або електрична плитка, колбонагревателі і т.д. Головне щоб можна було регулювати температуру.
2. Перегінний куб або як на малюнку колба вюртцит спеціально використовувана в хімічних лабораторіях для перегонки рідин. Її недолік при отриманні дистильованої води - малий обсяг. У цьому випадку доцільно користуватися великим перегінним кубом з нержавіючої сталі.
3. Термометр. Дозволяє контролювати температуру пара, необхідний при перегонці спирту.
4. Холодильник Лібіха. Найбільш важлива частина приладу дистиляції. У ньому охолоджується пар. Від того наскільки добре працює холодильник, залежить вихід дистиляту. На малюнку стрілками показано як правильно підключити холодильник до джерела подачі води. Штуцер на нижньому кінці сорочки холодильника приєднується за допомогою гумової трубки до водопровідного крану, а гумова трубка від верхнього штуцера відводить подається на охолодження воду в раковину для зливу.
5. Аллонж - спеціальна конічна трубка, одягається на холодильник для відводу дистиляту в приймач. Чи не обов'язкове, але зручне пристосування.
6. Приймач. Як приймач може використовуватися будь-яка зручна посуд.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ