Прилад для демонстрування теплопровідності тіл

Артикул: 320

840 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу молекулярної фізики і термодинаміки для дослідження теплопровідності різних металів – алюмінію, бронзи, нержавіючої сталі, цинку, міді. 

Прилад для демонстрації теплопровідності тіл використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу молекулярної фізики і термодинаміки для дослідження теплопровідності різних металів - алюмінію, бронзи, нержавіючої сталі, цинку, міді.
Прилад складається з п'яти стрижнів різних металів, які кріпляться до центральної латунної частини з металевим держаком і дерев'яною рукояткою.
Для демонстрації досвіду слід використовувати спиртівку або сухе паливо. За допомогою пластиліну прикріпити до спеціального роз'єму, що на кожному зразку металу по одному гвоздику, підняти центральну частину приладу до джерела тепла (спиртівка або сухе паливо) і спостерігати процес теплопровідності різних металів (чим більше теплопровідність - тим швидше відпаде цвях).

Технічна характеристика:
- Довжина стержнів з різних металів 100 мм
- Габаритні розміри 390х190х20 мм
- Маса 0,14 кг

 

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ