Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Прилад для вивчення ізопроцесів у газах (з манометром)

Арт: 361

692 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Прилад для вивчення ізопроцесів у газах (з манометром) використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для лабораторного дослідження ізотермічного, ізобарного та ізохорного процесів у газах.

Склад:

- медичний манометр 1шт
- шприц (об'єм 10 мл) з цифрованою шкалою 1шт
- затиски 2шт
- трійники 2шт
- довга трубка ПВХ (внутрішній діаметр 4мм, довжина 25см) 1шт
- короткі трубки ПВХ (внутрішній діаметр 4мм, довжина 4см) 4шт
- керівництво з експлуатації 1шт

Для перевірки закону Бойля-Маріотта порівнюють два стану повітря в посудині при кімнатній температурі. Перше стан відповідає атмосферному тиску, яке фіксується по барометра, і обсягом в 70 мл (поршень шприца висунутий до позначки 10 мл). При цьому обидва затиску зняті. Для отримання другого стану повітря ставлять затиск (2) і зменшують обсяг повітря в посудині, усуваючи поршень до позначки 2 мл, що відповідає загальному обсягу 62 мл. Потім порівнюють твори обсягу і тиску повітря в посудині з урахуванням похибок вимірювань і обчислень. Похибка вимірювання об'єму з урахуванням сполучних трубок не більше 1 мл, похибки вимірювання тиску визначаються похибками барометра і манометра.

Для перевірки закону Гей-Люссака порівнюють два стану повітря в посудині при атмосферному тиску. Для отримання першого стану при кімнатній температурі встановлюють поршень шприца на позначку 2 мл, що відповідає об'єму посудини в 62 мл. Для отримання другого стану ставлять затиск (2) і опускають скляну посудину в склянку з гарячою водою. Висувають поршень, збільшуючи обсяг повітря в посудині до тих пір, поки стрілка манометра знову не повернеться до нульової поділки, яке відповідає атмосферному тиску. Температуру гарячої води вимірюють термометром. Потім обчислюють відношення обсягу до температури для двох станів і з урахуванням похибок перевіряють, чи виконується закон Гей-Люссака.

Для перевірки закону Шарля порівнюють два стану повітря в посудині при постійному обсязі в 60 мл (шприц знімають). У першому стані повітря в посудині знаходиться при кімнатній температурі і атмосферному тиску. Для отримання другого стану ставлять обидва затиску на відкриті кінці трубок і скляну посудину опускають в склянку з гарячою водою. Тиск вимірюють манометром, температуру гарячої води - термометром. Обчислюють відносини тиску до температу

Загальний обсяг скляної посудини з трубками становить 60 мл. При проведенні лабораторних робіт додатково використовуються термометр, барометр і стакан хімічний.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також