Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Індикатор іонізуючих частинок

Арт: 656

6 379 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Індикатор іонізуючих частинок застосовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних дослідів з вивчення атомної фізики щодо виявлення іонізуючих частинок природнього радіаційного фону та їх реєстрації за допомогою звукового сигналу та цифрового лічильника.

Індикатор складається з пластмасового корпусу, на передній панелі якого розташовані: гароразрядний лічильник, індикатор кількості зареєстрованих частинок, мнемосхема індикатора. Справа від індикатора розташовані п'єзоелектричний акустичний сигналізатор. З правого боку корпуса розташована кнопка обнуління показників індикатора. Корпус індикатора іонізуючих частинок встановлений на масивному штативі.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також