Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Набір геометричних фігур "НАНЕ"

Арт: 1613

4 500 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Навчальний стереометричний набір "НАНЕ" використовується в кабінеті математики загальноосвітнього навчального закладу і призначено для підвищення ефективності вивчення шкільного курсу стереометрії та для розвитку просторового мислення учнів. Це досягається шляхом наочної демонстрації стандартних і нестандартних геометричних фігур. 

З цієї моделі потрібно отримати всі види трикутної піраміди. Перш ніж почати працювати з моделями, слід знати, що для маніпуляцій і перетворень потрібно послідовно працювати тільки з кожної зі сторін окремо. Особливий інтерес представляє піраміда, яка демонструє теорему про три перпендикуляри.
SB⊥ (ABC)
AC⊥CS слід AC⊥BC і AC⊥BC слід AC⊥CS

За допомогою цього типу моделей можна вирішувати численні завдання. З цієї моделі можна отримати всі види чотирикутників і трикутник, для пострения якого треба зробити наступне: всі сторони основи піраміди A, B і C слід витягнути, а ребра SA, SB і SC зменшувати в довжині до тих пір поки вони вмістяться в площині тругольніка ABC .

Ця модель дозволяє отримати всі види чотирикутної піраміди і п'ятикутник. Нагадуємо, що перетворення здійснюються за допомогою зміни кожної зі сторін окремо. Особливий інтерес представляє випадок, коли підстава ABDC квадрат і бічне ребро перпендикулярно до площини підстави. Тоді згідно з теоремою про три перпендикуляри, отримуємо: AC ⊥ CD, з чого слід AC ⊥ SC.

З чотирикутної піраміди отримати трикутну піраміду можна наступним чином. Всі сторони трикутника ABD витягуємо до кінця, потім беремо вершину C і, скорочуючи SC, поступово вводимо її (т. Е. Вершину C) всередину трикутної піраміди ABDS до тих пір, поки SC стає ⊥ (ABD) і C ∈ (ABD). Є і другий варіант перетворення. Вершина C ∈ (SAD). В результаті отримуємо трикутну піраміду ABDS (рис. 4), в якій за допомогою допоміжного стрижня можна побудувати висоту BC.

Таким же способом можна отримати трикутну піраміду з чотирикутної. У скорочуючи AD, робимо так, щоб сторони боку DB і DC склали одну лінію сторону BC. Зрозуміло, що при перевертанні цієї піраміди, виходять різні види трикутних пірамід, які використовуються для рішень задач.

Для здійснення кожного наступного перетворення потрібно кожну зі сторін моделі послідовно закрити до упору. Чотирикутна піраміда перетворюється в правильний п'ятикутник зі свіомі діагоналями.

Закриваємо всі сторони. Потім витягуємо A1B A1C отримуємо правильну трикутну призму

Відкриваючи AB, AC і BC отримуємо усічену піраміду. Далі, витягаючи BB1 до тих, поки B1A1 A і B1 C1C стають прямими лініями. В результаті отримуємо трикутну піраміду ABCB1, в якій видно різні перетину трикутної піраміди. Ця модель являє інтерес тим, що просте перекидання з боку на бік дає нові і нові піраміди з різними перетинами.

Для отримання п'ятикутної піраміди тримаємо за вершину B1 і витягуємо боку B1A, B1B, B1C1, B1C і B1A1

Збільшуємо боку чотирикутника ABCA1, перетворюючи його в квадратах. Закриваємо C1B1 до кінця, а вершину C1 пересуваємо вгору і всередину і доводимо її до зіткнення з CA. В результаті отримуємо чотирикутну піраміду з висотою B1C1. Для отримання п'ятикутної піраміди знову закриваємо всі сторони.

Трикутна призма перетворюється в правильний шестикутник, отримання якого ви можете здійснити самостійно.

Для отримання з цієї моделі октаедра (правильного восьмигранника) робимо наступне. Міцно тримаємо за вершину C і крутячи стрижень CA1 повністю відчіплюватися від вершини C. Таким же способом відокремлюємо CA1 від вершини A1. Потім CA1 зміцнюємо в вершинах A і C1. Закриваючи всі сторони, отримуємо октаедр.

Для побудови цієї моделі спочатку закріплюємо ті стержні, які не мають металевих шпильок. Їх закріплюємо один проти одного.
За допомогою окремо взятої окружності і їх діаметрів можлива побудова вписаного трикутника, чотирикутника.

Для побудови перетинів в комплект входять допоміжні стрижні, які дозволяють отримувати будь-які перетину. У цьому неважко переконатися, якщо помічаємо, що стрижні можуть закріплюватися в будь-яких комбінаціях. У трикутній піраміді за допомогою допоміжних стрижнів демонструємо то перетин, яке представляє з себе чотирикутник. Між іншим, з їх допомогою можна побудувати висоту, медіану, бісектрису і т.д. Допоміжні стрижні також можуть служити для заміни поламаних стрижнів моделей.

  • трикутна піраміда - чотирикутна піраміда
  • п’ятикутна піраміда
  • конус
  • циліндр
  • три додаткових стрижня для побудови перетинів

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також