Об'ємні моделі

Сортувати за ціною:

Об'ємні моделі з біології

Біологія — предмет в рамках якого діти вивчають цілісність природи, взаємозв’язок природних об’єктів та явищ, спрямований на дослідження живої природи. На уроках біології учні вчаться аналізувати та визначати проблеми довкілля, оцінювати значення біології загалом. Саме тому надзвичайно важливу роль в організації навчального процесу відіграє хороше обладнання кабінету біології, де діти матимуть змогу навчатися, розв’язувати різноманітні задачі у комфортному, а головне безпечному освітньому середовищі.

 «Українська Сучасна Школа» пропонує широкий асортимент обладнання для біології, завдяки якому звичайне приміщення перетвориться на справжній дослідницький майданчик, а процес навчання приноситиме задоволення, як учням, так і педагогам.

 Зокрема на сайті інтернет-магазину представлене сучасне обладнання, в тому числі і об’ємні моделі, в наступних категоріях:

  •  Моделі: “Скелет людини”, “Торс людини”, “Поздовжній розтин кореня”, “Хламідомонада”, “Гідра”, “Ланцетник”, “Інфузорія туфелька”, “Голова людини”, “Дощовий черв’як”, “Беззубка”, “Будова листка”, “Череп людини” та інше
  • Набори: “Анатомія людини”, “Скелети хордових”, набори муляжів

А також: фотоальбом із зображенням грибів, квітки, реанімаційний тренажер та багато інших цікавих товарів.

Дивіться також