Мікроскопи, мікропрепарати

Мікроскопи, мікропрепарати для школи

Набори мікропрепаратів і мікроскопів для біології - необхідність при вивченні Біології в будь-який загальноосвітній школі. Мікропрепарати купити з доставкою по всій Україні можна на нашому сайті. Ми спеціалізуємося на шкільному обладнанні, товарах для школи, комплексних оснащеннях навчальних закладів.

Набори мікропрепаратів по Біології

дозволяють детально вивчити всі теми програми, рекомендовані МОН України. Відповідно і наші набори мікропрепаратів мають широкий асортимент:

  • Набір мікропрепаратів «Загальна біологія»
  • Мікропрепарати Біологія 10-11 клас
  • Набір мікропрепаратів «Ботаніка»
  • Набір мікропрепаратів «Гриби»
  • Мікропрепарати «Зоологія»
  • Мікропрепарати «Анатомія»

І інші товари з цієї категорії.

Що собою являє урок біології з вивченням мікропрепаратів

Для повноцінної роботи учням потрібно мати мікроскоп шкільний і набір відповідних мікропрепаратів. На уроці можна детально вивчити зразки тканин, види клітин, спори грибів, рідини та інші органічні матеріали.

Школярі, які працюють з мікропрепаратами і вивчають будову клітин, використовуючи мікроскоп, показують підвищений інтерес і активність на лабораторних роботах. Це природно, адже такі уроки здатні відкрити загадки природи, дозволяють доторкнутися до незвіданого і на власні очі побачити «мікрожиття».

Набори мікропрепаратів розраховані на групове вивчення біології в класі.

Мікроскопи лабораторні

Лабораторний мікроскоп є ще одним незамінним помічником при вивченні багатьох тем курсу Біології. Шкільні мікроскопи розраховані на спільну роботу декількох учнів при виконанні лабораторних робіт.

Мікроскопи для школи можуть комплектуватися обладнанням для захоплення зображення і передачі його на проектор, а також цифровою або документ-камерою.

На нашому сайті представлені кращі види шкільних лабораторних мікроскопів:

Всі наші мікроскопи відповідають нормам і вимогам до шкільного обладнання, мають широкий функціонал і хорошу оптику.

Дивіться також