Шкільні меблі

Меблі для школи

УВАГА! До вартості не входить монтаж меблів. 

 

Нові сучасні меблі для класних кабінетів, які відповідатимуть усім стандартам Нової Української школи є запорукою успішного та безпечного навчання школярів, адже більшість часу діти перебувають саме у закладі освіти, тому необхідно створити всі умови для того, щоб учні мали змогу не тільки отримувати нові знання та практичні навички, а й перебували у приємному настрої та із задоволенням і позитивними емоціями щодня приходили до школи.

Інтернет – магазин «Українська Сучасна Школа» має в наявності широкий асортимент меблів, які забезпечують комфортне навчання дітей та відмінні умови праці педагогам. Пропонуємо найновіші варіанти оновлення інтер’єру шкільних кімнат. Допоможемо з нуля обладнати класні кабінети, в тому числі:

  • Кабінет фізики, зокрема пропонуємо лабораторні учнівські столи, демонстраційні столи з розетками, одномісні та двомісні столи для дітей, стільці у яких регулюється висота, великий вибір дошок різних розмірів: коркові, маркерні, аудиторні. Письмові столи та напівм’які стільці для педагогів. А також стінки, шафи для одягу та книг і багато інших цікавинок.
  • Кабінет хімії, для облаштування якого пропонуємо найновіші меблі, серед яких стільці та столи для лабораторних робіт, коркові та магнітні дошки з пересувними роликами та інше.
  • Кабінети географії та біології – наявні сучасні шафи для книг, місткі та міцні стінки, різні види дошок, а також одномісні антисколіозні столи з полицею.
  • Кабінет початкових класів. Пропонуємо облаштування кабінетів початкової школи згідно стандартів та вимог НУШ – комплекти трансформери, які складаються з одномісної парти та стільця, тематичні дитячі стінки, в тому числі «стінка – лікарня та універсальна стінка «школа – сад», а також посудомийна машина.

Усі меблі від інтернет-магазину «Українська Сучасна Школа» направлені на формування у дітей хорошого смаку та любові до прекрасного, є не тільки якісними, але й практичними у використанні, що значно полегшує процес навчання.

Купити необхідні меблі для класних кабінетів можна у будь-якому місті, здійснюємо доставлення по всій Україні, у найкоротші терміни. Гарантуємо найвищу якість за привабливими цінами, а також різноманіття новинок, новітній дизайн та відповідність стандартам якості. Зробити замовлення можна на нашому сайті.

Дивіться також