Обладнання для STEM кабінету

Що таке STEM-освіта?

Абревіатура STEM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). Саме ці напрями лежать в основі даної методики освіти. При цьому дані дисципліни вивчаються не окремо, як ми звикли, а у комплексі. Велике значення грає практичне застосування отриманих знань. Дитина не просто знайомиться з новими напрямами розвитку точних наук та інженерії, а вчиться реалізовувати вивчене на практиці. Учні отримують практичні навички, що можуть зробити наше життя простіше, наприклад створення «розумного дому»

STEM-освіта стає дедалі популярнішою та охоплює все ширше коло поціновувачів нових ідей, креативності та технічних знань. А STEM - уроки спрямовані на практичну діяльність школярів, де у спеціально облаштованих  лабораторіях, діти методом проб та помилок виконують практичні завдання.

Для того, щоб такі уроки були справді результативними та приносили користь, на допомогу вчителю потрібне спеціальне обладнання для  STEM кабінету.

«Українська Сучасна Школа» пропонує найширший вибір якісного та практичного обладнання в наступних категоріях:

  • Набори для дослідів, серед яких:  наукові експерименти "Магнетизм", мікроскопи, дощоміри, набори дрібно фасованих реактивів «солі для демонстраційних дослідів», лабораторні набори для дослідів з природознавства, набори для змішування кольорів. Дане обладнання допоможе юним дослідникам побачити взаємодію хімічних елементів, розгледіти під мікроскопом бактерії, та дізнатись багато цікавого шляхом дослідження.
  • Навчальний комплекс GIGO – різноманітні конструктори, що призначені для розвитку цілеспрямованості, просторового мислення, уваги та навичок технологічного рішення і дослідження. Зокрема: конструктор «Рух і механізми», «Електромагнетизм», а також цікаві набори для навчання, такі як: «Креативний світ», «Роботи», «Електричні схеми», набори «Основи робототехніки».
  • Навчання з LEGO –  Набір "Люди Світу", конструктор Динаміка XS – Fischertechnik, робот Mindstorms, набори "Технологія і фізика", "Пневматика" та багато іншого. Дане обладнання розвиває просторову уяву, дозволяє будувати тривимірні проекції, вчить комунікувати дітей між собою та сприяє їх гармонійному розвитку.

Перетворити навчання у захоплюючу та цікаву гру, в рамках якої діти навіть не усвідомлюють, що навчаються легко, разом із професійним обладнанням від нашого інтернет-магазину.

«Українська Сучасна Школа» забезпечує якісне навчання та дозволяє учням відпрацювати життєві задачі, які під силу всім. Звертайтеся за консультацією до наших спеціалістів та обирайте найкращі пропозиції для облаштування STEM кабінету.

Опрацьовуємо замовлення у найкоротші терміни та доставляємо товар до будь-якого міста України.

Розвивайтесь та рухайтесь у ногу з часом разом із «Українська Сучасна Школа». Замовлення можна зробити на нашому сайті.

Дивіться також