Моделі та глобуси

Сортувати за ціною:

Моделі та глобуси для вивчення географії

Географія — предмет який допомагає дітям дізнаватися багато цікавого про світ, вивчати корисні копалини, часові пояси окремих країн. Саме на географії учні знайомляться з материками, океанами та морями, візуально подорожують світом. Дізнаються про причини виникнення ураганів, землетрусів та особливості кліматичних умов. Тому надзвичайно важливу роль в організації навчального процесу відіграє хороше обладнання кабінету географії, де діти матимуть змогу навчатися, розв’язувати різноманітні задачі.

«Українська Сучасна Школа» пропонує широкий асортимент обладнання для кабінету географії, завдяки якому вчитель матиме змогу не тільки цікаво розповісти про країни, гірські масиви, моря і океани, природні явища, але й наочно продемонструвати сказане.

Зокрема на сайті інтернет-магазину представлене сучасне обладнання, в тому числі різноманітні набори, моделі та глобуси:

  • Моделі: “Будова вулкану”, “Зсуви Земної кори”, “Формування гір”, “Циклон і антициклон”, “Яри та яруси”, Географічна модель для дослідження різновидів рельєфу, та інші.
  • Глобуси: “Паралелі та меридіани Землі”, “Будова Сонця”, “Будова Землі”, “Зоряне небо”, та Політичний глобус.

А також набір «Атмосферні явища», набір глобусів та багато інших цікавих товарів.

Дивіться також