Механіка (лабораторне обладнання)

Сортувати за ціною:

Арт: 228

Жолоб

175 грн

Арт: 230

Рулетка

55 грн

Лабораторне обладнання з фізики

Лабораторні роботи з фізики спрямовані на розвиток умінь використовувати фізичні прилади, як знаряддя експериментального пізнання та навичок практичного характеру. Даний вид діяльності значно глибше знайомить школярів із певними розділами фізики, розвиває логічне мислення, сприяє отриманню нових знань та знайомить з новітньою експериментальною технікою.

«Українська Сучасна Школа» пропонує великий асортимент лабораторного обладнання на тему механіка.

На нашому сайті можна придбати таке обладнання, як:

  • Набір важків з механіки. До комплекту входять 10 оснащених спеціальними гачками для підвішування важків циліндричної форми.
  • Набір “Прості механізми”. З допомогою якого на лабораторних роботах учні закріплять навчальний матеріал та легко виміряють коефіцієнт тертя, рівновагу сил на важелі, зможуть визначити коефіцієнт корисної дії простих механізмів та багато іншого.
  • Набір важків з міліграмами, використовується на лабораторних роботах, де діти вчаться зважувати предмети та речовини з малою масою.
  • А також: штангенциркулі, рулетки, мірні шнури, жолоби, лабораторні трибометри та динамометри, набори тіл рівної маси та рівного об’єму, бруски та ще багато іншого лабораторного обладнання.

Дивіться також