Інтерактивний комплекс

Мультимедійні інтерактивні комплекси для школи

На сьогодні загальноосвітні навчальні заклади неможливо уявити без сучасних комп’ютерних технологій. Інтерактивні комплекси - це пояснювально – ілюстративний метод навчання, який забезпечує засвоєння шкільного матеріалу шляхом усного повідомлення та зорового сприйняття інформації. Використання в школі інтерактивних мультимедійних засобів створює своєрідну атмосферу в навчанні, сприяє кращому запам’ятовуванню та зосередженню уваги школярів на об’єктах вивчення.

     Мультимедійні інтерактивні комплекси для школи складаються зі спеціальних інтерактивних та копіювальних дошок, мультимедійних відеопроекторів, ноутбуків, комп’ютерів, кабелів передачі тощо.

     Розумне використання вчителем наочних засобів навчання та подача матеріалу в мультимедійному форматі допомагає:

  • скоротити час навчання;
  • сформувати мотивацію до вивчення певного шкільного предмета;
  • сприйняти інформацію швидше та розвинути інтелектуальні здібності.

      На сайті інтернет – магазину «Українська Сучасна Школа» Ви можете переглянути, вибрати та придбати інтерактивні мультимедійні комп’ютерні комплекси. В каталозі представлене в асортименті:

  • Мультимедійне обладнання – інтерактивні дошка, мультимедійний проектор, монтажний проект;
  • Комп’ютерне обладнання – система інтерактивного опитування, портативний комп’ютер вчителя та учня, WI-FI роутер та інше.  

    Пропоновані групи товарів мають необхідні знаки якості та гарантійні сертифікати. Телефонуйте, ми будемо раді надати Вам детальну інформацію щодо представленої продукції!

Дивіться також