Дошки настінні (магнітні, коркові)

Сортувати за ціною:

Дошки настінні (магнітні, коркові)

Настінна коркова дошка – практичний, незамінний, довговічний та функціональний предмет інтер’єру. Такі дошки можна використовувати в офісах, університетах, школах, дитячих садках та практично будь-яких закладах, де необхідно розмістити інформацію на стіні для загального огляду.

Наш інтернет-магазин пропонує купити дошки настінні (магнітні, коркові), які характеризуються простотою експлуатації та з легкістю впишуться у будь-який інтер’єр. При їх виробництві використовується першокласне коркове дерево, яке забезпечує довговічність та функціональність.

Якими бувають настінні коркові дошки у нашому магазині?

По всьому периметру коркова дошка може бути окантована алюмінієвою або дерев'яною рамою, яка захищає її від механічних впливів, при цьому практично не збільшуючи вагу. Кріпиться стенд за допомогою спеціальної підвіски, розташованої із задньої сторони, часто покритої оцинкованим металевим листом. Така конструкція кріплення дозволяє заощаджувати простір та розміщувати дошку для оголошень навіть у невеликому приміщенні.

Інформаційна дошка з коркового дерева ідеально підходить для того, щоб розміщувати на ній інформаційні оголошення та кріпити кнопками нотатки, не завдаючи шкоди поверхні стін.

Вся продукція нашого магазину характеризується:

  • естетичним зовнішнім виглядом;
  • натуральністю та екологічною чистотою;
  • легкістю та мобільністю.

Якщо ви хочете придбати справді якісний товар, залишайте заявку на нашому сайті, і ми доставимо ваше замовлення в будь-яке місто України в найкоротші терміни.

Дивіться також