Трудове навчання

Обладнання кабінету праці

Трудове навчання — предмет, який сприяє всебічному розвитку школярів, задовольняє фізичну та інтелектуальну потребу дітей, допомагає у визначенні професійних орієнтирів. Спрямований на вдосконалення трудових умінь та навичок, розвиток суспільної активності, волі, а також формує такі риси характеру, як цілеспрямованість, відповідальність, ініціативність та ретельність.

На уроках праці діти навчаються вишивати, шити, плести, працювати з деревом, металом та отримують багато різноманітних навичок. Саме тому надзвичайно важливу роль в організації навчального процесу відіграє хороше обладнання кабінету праці, де діти матимуть змогу навчатися, творити та креативити у комфортному, а головне безпечному освітньому середовищі.

Саме від того наскільки професійно буде обставлений кабінет залежить результативність уроків.

«Українська Сучасна Школа» пропонує широкий асортимент обладнання для кабінету трудового навчання, завдяки якому звичайне приміщення перетвориться на справжню майстерню, а процес навчання приноситиме задоволення, як учням, так і педагогам.

Зокрема на сайті інтернет-магазину представлене сучасне обладнання в наступних категоріях:

  • Обладнання для обробки тканини. Сюди належать: сучасні швейні машинки, завдяки яким можливе шиття навіть дуже щільних тканин та товстих матеріалів, а також: праски і прасувальні дошки, манекени, металеві лінійки та інше.
  • Інструменти для обробки деревини. В даній рубриці ви знайдете все необхідне для виконання різного виду столярних робіт в кабінеті трудового навчання загальноосвітнього навчального закладу, а саме: слюсарні молотки, стамески, дерев’яні рубанки з ножем, ножівки, кліщі, сокири та ще багато інших, необхідних для роботи на уроці, інструментів.
  • Інструменти для обробки металу. У даному розділі представлене обладнання, яке широко використовується в кабінеті трудового навчання, зокрема: ключ розвідний, брусок заточний, зубило, кернер, круглогубці, трубний ключ та багато іншого.

Інтернет – магазин «Українська Сучасна Школа» є лідером у постачанні обладнання для кабінету праці. Здійснюємо доставлення по всій Україні, у найкоротші терміни. Звернувшись до нас, ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію, та в залежності від запиту, наші фахівці допоможуть обрати оптимальне та якісне обладнання. 

Дивіться також