Навчальний комплекс GIGO

Сортувати за ціною:

Що входить до переліку обладнання для STEM-освіти?

  1. Конструктори для вивчення основ механіки, оптики, інженерії, архітектури, машинобудівництва тощо.
  2. Інтерактивні книги та плакати для вивчення шкільних дисциплін іноземними мовами.
  3. Роботи та додаткові аксесуари для знайомства з робототехнікою і початку програмування та кодування.

Навчальні STEM набори для школи

Природна допитливість змушує дітей з інтересом дивитися на навколишній світ, вбирати нову інформацію. Зробити цей процес цікавішим допоможуть STEM набори для школи. За допомогою барвистих конструкторів педагогу набагато легше залучити й утримати увагу маленьких слухачів, дати практичні навички. Така робота сприяє розвитку пам'яті, дрібної моторики, збільшенню словникового запасу.

У каталозі представлений величезний асортимент навчальних СТЕМ-наборів для дітей будь-якого віку. Обладнання розроблене з урахуванням особливостей розвитку дитини. Кожен з наборів використовують на заняттях групами або індивідуально.

Переваги використання STEM-наборів

СТЕМ набори допомагають поставити правильну мову, розвинути комунікативні здібності, логічне мислення. Також вони підходять для занять творчістю, оскільки забезпечують терапевтичний ефект. Допомагають зняти стрес, висловити емоції, розвивають пластику, логіку, мислення.

Дієвий і швидкий спосіб розвитку дитини!

Не можна недооцінити значимість дитячого конструктора. Адже він захоплює увагу дитини з перших хвилин, може перетворити будь-який урок на веселу і розвивальну гру. Як результат, дошкільнята і школярі набагато швидше і з великим задоволенням засвоюють матеріал.

Можливості гри з набором безмежні. Дитина потрапляє на планету, де може створювати механізми, будувати атракціони, брати участь в незвичайних пригодах і веселих іграх. Чим більше дитина грає, тим цікавіше їй стає. Вона відкриває для себе нові можливості використання набору, і з кожним днем вирішує нові завдання, отримує корисний досвід і знання.

Дивіться також