Мовний складник

Сортувати за ціною:

Мовний складник для початкової школи

Особливістю навчання мови у початковій школі є те, що даний предмет спрямований на засвоєння навичок читання, письма, розвиток мовлення та комунікативних навичок. На даних уроках діти знайомляться зі звуками, буквами, які крок за кроком перетворюють у слова та речення, вчаться будувати діалоги. Тому різноманітні наочні та демонстраційні матеріали є необхідними для кращого засвоєння матеріалу та відіграють важливу роль у навчальному процесі початкової школи.

 «Українська Сучасна Школа» є лідером у постачанні обладнання для навчання молодших школярів та пропонує великий вибір товарів, які сприяють кращому вивченню мови.

  • Комплекти наборів: "Букви українського алфавіту", "Букви англійського алфавіту", таблиці до основних розділів граматичного матеріалу для української, англійської та німецької мов, набір настінний бізіборд "Алфавіт", набір віял для навчання грамоті та читання на клас.
  • Дидактичні матеріали.
  • Словники-довідники та багато інших цікавих пропозицій.

Усі товари відповідають Концепції Нової української школи

Опрацьовуємо замовлення у найкоротші терміни та доставляємо товар до будь-якого міста України. Замовлення можна зробити на нашому сайті.

Дивіться також