Набори для дослідів

Сортувати за ціною:

Набори для дослідів

Сучасна школа - це не просто класи з партами і дошкою. Якісне обладнання кожного кабінету стає невід'ємною частиною навчання.

У категорії STEM-обладнання «Набори для дослідів» нашого інтернет-магазину представлені укомплектовані набори, за допомогою яких дитина може не просто пограти, але і ознайомитися з азами наук, такими шкільними предметами як природознавство, хімія, фізика, біологія. Придбавши  навчально-ігрове обладнання чи набори для дослідів, ви забезпечуєте учням дітям надійне, комфортне і захоплююче навчання та розвиток їх здібностей.

Набір для дослідів «Змішування кольорів» дозволяє максимально наочно вивчити перетворення одного кольору в інший. Для дитини візуальне отримання такої інформації має дуже велике значення. З цієї причини комплект юного хіміка «Солі для демонстраційних дослідів» дозволяє розглянути достатній набір реактивів, реакції їх можливого поєднання тощо. Все необхідне для проведення експериментів вже є в наборах, купувати окремо нічого не потрібно.

Для багатьох дітей уроки з мікроскопами в школі - найцікавіша частина біології. Ми пропонуємо мікроскоп біологічний з набором різних інструментів (20 предметів): предметних і покривних скелець, баночок і колб. Такий біологічний мікроскоп можна використовувати, як на шкільних заняттях, так і для самостійних дослідів вдома.

Якщо ваша дитина цікавиться наукою, такі набори для дослідів стануть їй вірними помічниками у вивченні навколишнього мікросвіту. З їх допомогою дитина зможе дізнатися безліч цікавих фактів про звичні речі.

Набори для STEM

Набори для STEAM, які ви можете придбати у цьому розділі нашого каталогу, заохочують природну допитливість дітей і їх бажання створювати, вивчати і досліджувати навколишній світ. Вони допомагають педагогам початкових класів оживити заняття з математичного та пізнавальному розвитку дитини завдяки нескінченній різноманітності завдань, творчому підходу та ігровому навчанню.

Можливості для навчання - безмежні: діти під керівництвом педагогів, використовуючи спеціально підібрані кубики чи інші предмети конструктора, зможуть конструювати свою історію, їх чекають рухомі атракціони, веселі ігри та неймовірні історії. Діти все більше будуть дізнаватися про принципи роботи зубчастих коліс («Основи робототехніки»), типах руху (конструктор «Рух і механізми») і виміри величин. Діти зможуть вирішувати поставлені перед ними завдання в процесі невимушеної і захоплюючій діяльності.

Мета навчання з використанням наборів STEM:

  • Розвиток уяви.
  • Розуміння причинно-наслідкових зв'язків.
  • Навички спостереження і опису.
  • Навички вирішення завдань.
  • Участь у спільній роботі, рольових іграх.
  • Створення презентацій.

На заняттях з використанням наборів для СТЕМ діти отримують знання про основи конструювання, вони дізнаються, що з кубиків можна збирати моделі мостів, машин, будинків і навіть фігури тварин.

Ігрові набори для Steam - це реальна можливість проявити свої дослідницькі здібності. За допомогою простих комбінацій фігурок діти можуть створювати різні ситуації, місця, розуміти процеси, що відбуваються в світі - і все це в легкій, ігровій формі.

Дивіться також