Інтерактивні дошки

Сортувати за ціною:

Інтерактивні дошки для школи

Інтерактивна дошка збільшує ефективність освітнього процесу. Вона допомагає сфокусувати увагу учнів на вчителеві та навчальному матеріалі.

Кольорові записи та креслення, анімація, мультимедійні засоби, сучасні наочні матеріали, які пропонує інтерактивна дошка, роблять урок динамічним і більш захоплюючим, полегшують сприйняття та прискорюють засвоєння нової інформації.

Вчитель може включати та вимикати мультимедіа файли, перегортати слайди, перемикатися між електронними програмами, не відходячи до комп'ютера, оскільки керування дошкою здійснюється шляхом торкання її поверхні пальцем або спеціальним маркером.

Інтерактивна дошка значно розширює можливості та підвищує ефективність інформаційного обміну між учителем та учнями, оскільки дозволяє:

  • додавати в урок аудіо- та відеоматеріали, карти, діаграми, графіки;
  • підключати додаткові пристрої та проектувати зображення з них на більшу площину (наприклад, відеокамеру чи електронний мікроскоп);
  • користуватися інтернет-ресурсами безпосередньо під час заняття;
  • заздалегідь готувати інтерактивні уроки і вже під час уроку додавати в них необхідні позначки прямо поверх зображення;
  • записувати проведені уроки разом із зробленими позначками, аналізувати, роздруковувати їх та за необхідності розсилати учням електронною поштою.

Крім того, програмне забезпечення сучасних інтерактивних дошок, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині, пропонує низку функцій, які допомагають вчителю звернути увагу аудиторії на ключові моменти, такі як: часткове/повне затемнення або збільшення частини зображення на ньому.

Використання інтерактивної дошки мотивує дітей до активної роботи на уроці, а вчителів – до творчої праці.

Обирайте у нашому каталозі інтерактивну дошку, при потребі - проконсультуйтесь із нашим менеджером і купуйте якісне сучасне обладнання для вашого навчального закладу.

Дивіться також