Товари для початкової школи

Обладнання для початкових класів

Кабінет початкових класів сучасних загальноосвітніх навчальних закладів – це шкільне приміщення, оснащене новітніми засобами навчання та обладнанням, що забезпечує ефективну організацію навчально – виховного процесу. Основним завданням для вчителя – є створення за допомогою обладнання інформаційно – предметного середовища, яке максимально допомагатиме йому у виконанні роботи. Необхідні складові для раціональної організації кабінету початкового класу:

   Інтернет - магазин «Українська Сучасна Школа» пропонує широкий вибір спеціалізованого навчального обладнання для початкових шкіл. Перелік товарів містить наступні рубрики:

 • Мовне обладнання - наочно-дидактичні матеріали з української та англійської мови та інше;
 • Логіко – математичне обладнання – демонстраційний та роздатковий набір цифр і знаків, танграм, тощо;
 • Природничо – наукове обладнання – глобус, мікроскоп дитячий, лупа і т.д.;
 • Художньо – мистецьке обладнання – набір музичних інструментів, ляльковий театр;
 • Зберігання та організація навчального середовища – скриня з кришкою в асортименті, візок металевий для зберігання матеріалу;
 • Технічне обладнання – інтерактивні мультимедійні комплекси, ноутбуки та інше.

Дидактичні матеріали для НУШ

Учень (а тим паче, першокласник), який у своєму розпорядженні матиме найкращі навчальні засоби, не буде сприймати навчання як щось нецікаве та нудне. Дидактичний матеріал для НУШ не лише дає можливість вчителю викладати за новими методиками, воно допоможе дитині вже з першого дня навчання швидше адаптуватися до навчання.

Які дидактичні матеріали потрібні початковій школі?

Насамперед, це принципово нові роздаткові матеріали для першокласників. Це дидактичні ігри, плакати, навчальні картки, робочі зошити, набори карток тощо. Всі вони повинні відповідати певним критеріям, тобто повинні бути:

 • інформативними: повністю задовольняти потреби вчителя в демонстраційних і роздаткових навчальних засобах;
 • яскравими й сучасними: доносити нову інформацію до дітей у цікавій і доступній їм формі;
 • актуальними: відповідати чинним вимогам Міністерства освіти й науки та концепції НУШ;
 • міцними: виготовленими з цупких, зносостійких матеріалів;
 • безпечними: не містити в складі матеріалів чи фарб будь-яких шкідливих чи токсичних речовин, мати спеціальний дизайн (без дрібних елементів чи гострих кутів).

Головне правило підбору дидактичних матеріалів для школи: вони повинні бути корисними для засвоєння шкільної програми. Адже якими б привабливими вони не були, мета їхнього використання — не ігри та розваги, а навчання.

    Купуючи обладнання в інтернет – магазині «Українська Сучасна Школа» Ви гарантовано отримаєте навчальне обладнання найвищої якості по найнижчім цінам!

Дивіться також