Мультимедійне обладнання

Сортувати за ціною:

Мультимедійне інтерактивне обладнання для школи

Технології є рушійною силою в освіті, яка відкриває безліч дверей і готує учнів до того, що чекає їх попереду. Проте учні та студенти, які живуть в світі 21-го століття, мають величезний відчай, коли викладачі розміщують їх у навчальній кімнаті 19-го століття. На щастя, сучасні українські школи змінюються, і включення цифрових досягнень в класну кімнату є неминучим і необхідним, адже освіта, щоб підготувати учнів до їх майбутнього, повинна використовувати найпередовіші методи та інструменти.

Освітні установи - від дитячого садка до програм післядипломної освіти - швидко впроваджують нові технології. Деякі класні кімнати починають бути більше схожими на інтер'єр фантастичного фільму, ніж класні кімнати, які більшість дорослих пам'ятають сьогодні. Такий сучасний клас формують нові технології.

Інтерактивна дошка для школи

Така «розумна дошка» - на крок попереду інтерактивних проекторів.

Деякі інтерактивні дошки для школи працюють як класичні дошки, дозволяючи кожному писати на них маркерами - реальними або цифровими. Інтерактивна дошка перевершує своїх «предків», на ній вже можна фіксувати те, що написано, або перетворювати лінію цифрового маркера в візуальний елемент.

Ще інші різновиди інтерактивних дошок для школи мають гігантські цифрові комп'ютерні сенсорні екрани, які так само безмежні, як уява. Учні можуть керувати зображеннями, проводити онлайн-дослідження. Більш того, вони можуть бути відображені через Інтернет, відкриваючи інтерес для учнів в будь-якому місці з доступом до сигналу.

Інтерактивний стіл для школи

Близьким родичем інтерактивної дошки є інтелектуальний стіл, який здатен переорієнтувати інформацію для будь-якого віку. Цифрові дисплеї знімають інформацію зі стіни і розміщують її на столи. Наприклад, Інтерактивний стіл eFun Interactive Table Group може обробляти 10 одночасних точок дотику і функцію multi touch до 5 учасників. Це ідеально підходить для навчального класу, повного нетерплячих молодих студентів.

Учні потребують кращу, найсучаснішу освіту, щоб підготуватися до майбутнього. І світу потрібні краще підготовлені студенти. Ми допоможемо вам реалізувати цю можливість, запропонувавши високоякісне сучасне медійне обладнання для вашого навчального закладу.

Дивіться також