Електрометри (пара)

Артикул: 582

3 500 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Електрометри (пара) використовується в кабінеті фізики. За допомогою даного приладу демонструють експерименти з електростатичної індукції, електроємності плоского конденсатора, виявлення електричного заряду, визначення його знаку, вимірювання різниці потенціалів, розподіл зарядів на поверхні провідника, дискретність електричного заряду.

Електрометри використовуються в кабінеті фізики для проведення демонстраційних дослідів з електростатики. Проведення експериментів з дискретністі електричного заряду, електростатичної індукції, електроємності плоского конденсатора, розподіл зарядів на поверхні провідника.виявлення електричного заряду, визначення його знаку, вимірювання різниці потенціалів.
електрометри - 2 шт.;

-металевий стрижень;
-металева стрілка, що закріплена на стрижні і може вільно рухатися навколо горизонтальної осі;
-металевий корпус

Розмір: діаметр -19, ширина -7, висота на підставці -32

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ