Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Пістолет балістичний

Арт: 181

1 900 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з механіки. 

Пістолет балістичний сконструйований на основі двостороннього динамометра і штатива. Двосторонній динамометр має шкалу з нулем посередині і границі виміру +/- 10Н. Ціна поділки шкали 0,2Н. Стрілка може пересуватися уздовж шкали за направляючими. Точна фіксація стрілки супроти напрямку шкали здійснюється за допомогою гвинта. На кінці направляючих закріплена кругла площадка. В стисненому стані пружина динамометра утримується за допомогою дротяного гачка. Для визначення кута нахилу приладу слугує транспортир. Для використання приладу в якості динамометра до площадки прикріплений гачок для підвішування тягарців.

Пакування: картонна коробка 33*15*7 см

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також