Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Прилад для демонстрації тиску в рідині в залежності від висоти стовпа (з датчиком)

Арт: 2873

1 200 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Цей прилад призначений для дозволяє продемонструвати зміну тиску з глибиною занурення і незалежність тиску на даній глибині від орієнтації датчика та демонстрації тиску всередині рідини при вивченні закону Паскаля і .
Пристрій приладу і підготовка його до роботи
Перед демонстраціями необхідно натягнути на відкриту стінку коробки датчика гумову плівку (додається до приладу) і закріпити її ниткою, надіти еластичний ремінь на шківи, ​​з'єднати з допомогою еластичною трубки патрубок датчика з відкритим демонстраційним манометром і встановити прилад на стінці щодо високого судини з рідиною. Прилад складається з датчика тиску, що представляє собою коробку, одна стінка якої виконана з тонкої гумової плівки. Датчик має патрубок для з'єднання порожнини за допомогою еластичної трубки з відкритим демонстраційним манометром. Датчик встановлений на стержні і за допомогою пасової передачі може повертатися в будь-якому напрямку. На стрижні є рухливий пружинний затиск для установки приладу на стінці судини з рідиною.
Проведення демонстрацій:
Зафіксувати датчик на одній глибині і, обертаючи ручку зі шківом, змінювати його положення, спостерігаючи за показаннями манометра. Показати, що на одній і тій же глибині тиск всередині рідини однаково в усіх напрямках. Для з'ясування залежності тиску всередині рідини від глибини занурення повільно занурювати датчик в рідину і стежити за манометром за зміною тиску. Показати, що зі збільшенням глибини тиск в рідині зростає.
Умови зберігання
Прилад зберігати в сухому опалювальному приміщенні.
Технічні характеристики приладнати
межа вимірювання до 370мм рт.ст.
ціна поділки шкали 0,5 мм. рт.ст.
габаритні розміри 400х200х120 мм

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також