Модель "Кристалічна гратка цинку" (демонстраційна)

Артикул: 2742

890 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

 

Модель призначена для демонстрації атомної структури кристалічної решітки сірчистого цинку при вивченні курсів фізики і хімії на уроках за темами «Світ кристалів», «Атомно-молекулярне вчення», «Будова речовин».

Демонстраційне посібник являє собою модель, що складається з сірих і жовтих куль, що позначають атоми, і сполучних трубок, що позначають зв'язку. Для з'єднання деталей кульки забезпечені отворами, діаметр яких відповідає діаметру сполучних трубок. Модель дозволяє демонструвати взаємозв'язок будови кристалічної решітки з фізичними властивостями речовини.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ