Модель "Кристалічна гратка заліза" (демонстраційна)

Артикул: 1821

950 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Модель "Кристалічна гратка заліза" (демонстраційна) призначена для демонстрації атомної структури кристалічної решітки заліза при вивченні курсів фізики та хімії на уроках з теми «Світ кристалів», «Атомно-молекулярне вчення», «Будова речовин».

Модель Кристалічні ґрати заліза демонстраційна. Призначена в якості демонстраційного матеріалу на уроках фізики і хімії. Даний набір містить червоні кульки з пластику (діаметром 2 см), які під певними кутами мають отвори для кріплення металевих стрижнів. Рекомендовано для використання в загальноосвітніх навчальних закладах для кращого засвоєння навчального матеріалу. Колекція є високоякісною і відповідає Наказу №704 / 22.06.2016.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ