Модель кристалічної гратки "Алмаз"

Артикул: 751

850 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Модель кристалічної гратки "Алмаз" призначена для демонстрації атомної структури кристалічної решітки алмазу. Модель дозволяє демонструвати одне з аллотропних видозмін вуглецю і взаємозв'язок будови кристалічної решітки з фізичними властивостями речовини.

Модель кристалічної гратки алмазу (хімічна формула - С) використовується в навчальних кабінетах для демонстрації атомної структури при вивченні курсу фізики та хімії на уроках з теми «Світ кристалів» і «Атомно-молекулярне вчення» та «Будова речовин».
Демонстраційний посібник являє собою модель, яка складається з чорних кульок, що позначають атоми, і сполучних трубок, що позначають зв'язку. Для з'єднання деталей кульки забезпечені штирями, діаметр яких відповідає діаметру з'єднувальних трубок.
Модель дозволяє демонструвати одну з аллотропних видозмін вуглецю і взаємозв'язок будови кристалічної решітки з фізичними властивостями речовини. Також дозволяє демонструвати кристалічну структуру таких напівпровідників, як кремній, германій; в комплекті з моделлю кристалічної решітки графіту демонструє явище поліморфізму вуглецю.
Габаритні розміри в упаковці: 20 * 17 * 3,5 см
Вага не більше: 0,3 кг

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ