Модель кристалічної гратки "NaCl"

Артикул: 755

850 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Модель кристалічної гратки "NaCl" призначена для демонстрації будови елементарної комірки кристалічної решітки кам'яної солі (NaCl). У вузлах елементарної комірки розташовані позитивні іони натрію і негативні іони хлору. Аніони хлору утворюють кубічну упаковку, а катіони натрію заповнюють всі порожнечі.

Модель кристалічної гратки NaCl, хлорида натрію призначена для демонстрації будови ячейки кристалічної гратки кам'яної солі (NaCl) при вивченні курсу фізики та хімії на заняттях з теми: «Світ кристалів», «Атомно-молекулярне вчення», «Будова речовин».
Демонстраційне посібник являє собою модель, що складається з сірих і зелених кульок, що позначають атоми, і сполучних трубок, що позначають зв'язку. У вузлах елементарної комірки розташовані позитивні іони натрію (Na+) і негативні іони хлору (Cl`). Аніони хлору утворюють кубічну упаковку, а катіони натрію заповнюють всі порожнечі. Для з'єднання деталей кульки забезпечені штирями, діаметр яких відповідає діаметру з'єднувальних трубок.
Модель дозволяє демонструвати також кристалічні структури таких сполук, як оксиди титану, марганцю, нікелю; нітриди та карбіди титану і ванадію; галоїди срібла і ін.
Габаритні розміри в упаковці^ 19*14*5 см
Вага не більше 0,4 кг

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ