Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Модель кристалічної гратки "NaCl"

Арт: 755

850 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Модель кристалічної гратки "NaCl" призначена для демонстрації будови елементарної комірки кристалічної решітки кам'яної солі (NaCl). У вузлах елементарної комірки розташовані позитивні іони натрію і негативні іони хлору. Аніони хлору утворюють кубічну упаковку, а катіони натрію заповнюють всі порожнечі.

Модель кристалічної гратки NaCl, хлорида натрію призначена для демонстрації будови ячейки кристалічної гратки кам'яної солі (NaCl) при вивченні курсу фізики та хімії на заняттях з теми: «Світ кристалів», «Атомно-молекулярне вчення», «Будова речовин».
Демонстраційне посібник являє собою модель, що складається з сірих і зелених кульок, що позначають атоми, і сполучних трубок, що позначають зв'язку. У вузлах елементарної комірки розташовані позитивні іони натрію (Na+) і негативні іони хлору (Cl`). Аніони хлору утворюють кубічну упаковку, а катіони натрію заповнюють всі порожнечі. Для з'єднання деталей кульки забезпечені штирями, діаметр яких відповідає діаметру з'єднувальних трубок.
Модель дозволяє демонструвати також кристалічні структури таких сполук, як оксиди титану, марганцю, нікелю; нітриди та карбіди титану і ванадію; галоїди срібла і ін.
Габаритні розміри в упаковці^ 19*14*5 см
Вага не більше 0,4 кг

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також