Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Холодильник з кульковою трубкою ХКТ-300

Арт: 799

330 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Холодильник з кульковою трубкою ХКТ-300 застосовують в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних дослідів. 

Прилад призначений для проведення дослідів де застосовується обмін тепла двох потоків - для охолодження та конденсації парів рідин.

Служить для охолодження і конденсації парів рідин.

Холодильник кульковий (холодильник Аллена). Виріб виконаний з високоякісного термостійкого скла і може застосовуватися в різних дослідницьких або виробничих лабораторіях, для робіт, пов'язаних з охолодженням і конденсацією парів рідких хімічних речовин.
Прилад найчастіше використовується при проведенні різних синтезів,  коли кількість відведеного тепла невелика і повітряного охолодження досить для конденсації низкокипячих речовин
Важливою особливістю холодильників даного типу є підвищена ефективність (наприклад, в порівнянні з холодильником Лібіха) яка викликана більшою площею теплообміну.
Якісний шліф керна і муфти дозволяє надійно приєднувати холодильник до іншого лабораторного обладнання, а також елементів сполучення або ємностей.

 

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також