Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Пальник універсальний (Бунзена)

Арт: 1837

927 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Пальник універсальний є приладом для демонстрації горіння одного газу в атмосфері іншої при вивченні курсу хімії за темами “Водень. Кислоти. Солі”, “Підгрупа азоту”, “Ненасичені вуглеводні” та ін.

Пальник Бунзена - пристрій, що має інжектор, встановлений в металевій трубці з отворами для надходження в трубку атмосферного повітря, яка закріплена на підставці з боковим введенням для подачі в трубку газу, при цьому отвори виконані на бічній поверхні трубки, на якій для зміни подачі повітря в пальник, може бути встановлена ​​рухома заслінка, яка зраджує площа прохідного перетину цих отворів.

При роботі пальника газ у вигляді струменя з великою швидкістю виходить з сопла інжектора, створюючи розрідження в трубці. Завдяки цьому розрідженню, навколишнє повітря засмоктується (інжектується) в пальник через отвори в трубці, і при русі вгору уздовж трубки змішується з газом, утворюючи горючу суміш, яка підпалюється на виході з пальника. Оскільки для горіння використовується кисень повітря, що надходить з навколишнього середовища (атмосфери), то пальник Бунзена відноситься до класу атмосферних пальників.

Пальник Бунзена застосовується для пайки деталей низькотемпературними припоями, підігріву і плавлення матеріалів, стерилізації у відкритому полум'я медичних інструментів, для проведення випробувань на вогнестійкість, займистість, на нерозповсюдження горіння, термостійкість і пожежна безпека матеріалів і виробів, для нагріву невеликих лабораторних судин (пробірок, колб, тиглів і т. п.), для найпростіших склодувних операцій та інших подібних термічних процесів. Використовується в хімічних і шкільних лабораторіях, ювелірних майстерень, мікробіологічних, цитологічних, біотехнічних лабораторіях, медичних установах, випробувальних технічних центрах і зуботехнічних лабораторіях, а також скрізь, де потрібне застосування відкритого полум'я невеликим тепловим потужності (до 1300 ват).

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також