Система інтерактивного опитування

Артикул: 1669

29 700 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Система інтерактивного голосування та опитування аудиторій є потужним інструментом для створення інтерактивних лекцій і презентацій, підвищує концентрацію уваги і активність аудиторії, дає можливість змінити традиційні способи спілкування з аудиторією, заохочувати участь глядачів, а також посилювати залучення в процес.
Інформація легко засвоюється і ви швидко можете отримати зворотній зв'язок для проведення подальшого аналізу отриманої інформації.
Безкоштовне Пограмна забезпечення має широкі можливості і безліч попередніх налаштувань, забезпечує швидкий доступ, аналіз і висновок результатів на дисплей, а гранично простий доступний інтерфейс дозволяє управляти процесом голосування, учасниками, змістом, сесіями і звітами без зайвий зусиль.
Система голосування може широко використовуватися в сфері освіти і підготовки кадрів, в інтерактивних конференціях, під час презентацій і нарад, на виборах, в телевізійних шоу ...
Система разрахована на 15 парт, пульт для вчителя, 15 пультів для учнів, рессівер та програмне забеспечення.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ