Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Машина посудомийна універсальна

Арт: 3071

76 000 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Машина посудомийна універсальна МПУ-700 купольного типу призначена для миття глибоких і мілких тарілок, скляного посуду, склянок, підносів, столових приладів в їдальнях, ресторанах, кафе з числом посадочних місць до 50.
Машина працює при підключенні холодної або гарячої води. Корпус з шліфованої нержавіючої сталі, покритої плівкою для захисту при транспортуванні і монтажі. Роздільні режими і системи циркуляції води для миття і ополіскування посуду. Легкознімні миючі, ополіскуючі душі і фільтр насоса, виготовлені з нержавіючої сталі, полегшують чищення і догляд за машиною. Електронна панель управління. Автоматичне наповнення ванни і підтримка її рівня, автоматичний цикл миття і ополіскування, автоматична подача миючого засобу.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також