Набір для конструювання з різними способами з`єднання 250 деталей

Артикул: 3441

1 200 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Конструктор для створення необмеженої кількості неймовірних моделей роботів, машин, літаків, істот і багато іншого. Конструктор розвиває дрібну моторику, фантазію і просторове мислення. Вік: від 5 років. Набір включає пластикові елементи 12 видів яскравих кольорів. Всі деталі матові, з м'якого пластику, легко і надійно з'єднуються, і регулюються. У Google Play і Apple App Store доступно додаток до інструкції до набору з безліччю варіантів для захоплюючої гри. Конструктор розвиває дрібну моторику, фантазію і просторове мислення. Вік: від 5 років.
Матеріал: пластик
Тематика: Інженерія
Кількість деталей: 250 шт
Тип конструктора: Блочний
Методики навчання: Монтессорі, Нікітіних, STEM

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ