Набір для навчання "Вчимося рахувати"

Артикул: 2925

833 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Ця навчальна іграшка дозволяє вивчати основи арифметики за допомогою веселої гри. Спочатку дитина може просто рахувати намистинки, переміщаючи їх по кольоровому дроту з заднього боку панелі наперед, де є шкала.
Потім дитина переходить до освоєння найпростіших арифметичних операцій: додавання і віднімання. Для вивчення операції додавання необхідно розгорнути іграшку до себе тією стороною, на якій розміщені рівняння зі складанням, розташувати всі намистинки позаду дощечки, і почати переміщати їх наперед з найнижчої скоби.
Для знайомства з вирахуванням потрібно розгорнути іграшку зворотною стороною, розмістити всі намистинки перед собою, і почати переміщати їх з найвищої скоби.

Розмір товару в упаковці : 30х9х16см

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ