Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Набір для навчання "Вчимося рахувати"

Арт: 2925

833 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Ця навчальна іграшка дозволяє вивчати основи арифметики за допомогою веселої гри. Спочатку дитина може просто рахувати намистинки, переміщаючи їх по кольоровому дроту з заднього боку панелі наперед, де є шкала.
Потім дитина переходить до освоєння найпростіших арифметичних операцій: додавання і віднімання. Для вивчення операції додавання необхідно розгорнути іграшку до себе тією стороною, на якій розміщені рівняння зі складанням, розташувати всі намистинки позаду дощечки, і почати переміщати їх наперед з найнижчої скоби.
Для знайомства з вирахуванням потрібно розгорнути іграшку зворотною стороною, розмістити всі намистинки перед собою, і почати переміщати їх з найвищої скоби.

Розмір товару в упаковці : 30х9х16см

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також