Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Танграм з картками

Арт: 2994

720 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Цей набір застосовується в якості демонстраційного матеріалу для вивчення математики, сприяє розвитку у дітей логічного, просторового і конструктивного мислення та кмітливості, аналізу простих зображень, виділення в них простих фігур, навчає візуально розділяти цілий об'єкт на частини і, навпаки, складати з елементів задану фігуру. Заняття з Танграм розвивають у дітей уміння грати за правилами і виконувати завдання. Також збір головоломки тренує образне мислення, уяву, увагу, дрібну моторику, посидючість, витримку, дає розуміння кольору, величини і форми.
Дитина може проявити фантазію і збирати з найкрасивіших гладеньких дерев'яних детальок все, що душі завгодно, а може скористатися картками-завданнями і спробувати зібрати те, що зображено на них. Карток в наборі цілих 50, на них зображені цифри, тварини, предмети і букви англійського алфавіту, все дуже яскраве і красиве, так що на кожен день будуть нові цікаві завдання.
До комплекту входить: :
7 різних плоских фігур;
50 двосторонніх карток із завданнями
Матеріал: картон, дерево - екологічно чисте і без гострих кутів.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також