Набір для досліджень "Поїзд на магнітній подушці"

Артикул: 3166

590 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Набір для досліджень "Поїзд на магнітній подушці"
Поїзд на магнітній подушці ще називають маглев - це скорочено від «магнітна левітація». Левітація - це процес, при якому об'єкт витає в просторі. Поїзд маглев ширяє в повітрі, використовуючи силу магнетизму. Кожен магніт має два полюси - північний і южний.Соберіте і запустіть модель супершвидко поїзда, який буде парити над рейками, завдяки силі магнетизму. Протилежні полюси притягуються, а однакові - відштовхуються. У цьому наборі для досліджень магнітні смуги, розташовані знизу поїзда і на поверхні треку, повернені один до одного однаковими полюсами, тому поїзд левитирует.
Зберіть модель дороги, правильно розташувавши на ній і на поїзді магнітні смуги, дотримуючись інструкції. Коли ви поставите поїзд на дорогу, він буде парити трохи вище треку. Підштовхніть модель, щоб вона відскочила від пружини в протилежному кінці доріжки і повернулася назад. Тримайте трек в руках за кінці, нахиляючи їх вгору і вниз по черзі: завдяки силі тяжіння поїзд буде «ковзати» по доріжці.
склад:
Інструкція - 1 шт
Кінці треку з пружинами - 2 шт.
Довгі магнітні смуги - 4 шт.
Короткі магнітні смуги - 2 шт.
Поїзд - 1 шт.
Основи треку - 2 шт
Наклейки - 2 шт.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ