Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Набір для досліджень "Фільтр для води"

Арт: 3150

420 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Набір для досліджень "Фільтр для води"
Фільтр для очистки води від солі і домішок з набором для досліджень дасть можливість навчитися очищати, опріснювати, дезінфікувати воду за допомогою фільтрів і сонця.
Настільний фільтр для води познайомить дітей з принципами роботи очисних споруд, які постачають питну воду. Для додаткового очищення води на заводах і підприємствах використовують більш складні системи фільтрації, додають в воду хімічні речовини для знезараження, обробляють ультрафіолетом. У наборі є докладні інструкції з картинками і все необхідне для збірки очищувача. Додатково знадобиться стакан з водою, трохи землі, сіль.
Зберіть фільтр згідно інструкції і проведіть ряд експериментів по очищенню води. Кожна секція фільтра очищає воду від елементів різних розмірів. Частинки бруду і піщинки затримаються в фільтрах з гравієм і піском. На наступних рівнях відбудеться абсорбція в порошку з активованого вугілля. Хімічні речовини відокремляться від води і зачепляться за поверхню вугільних гранул. Фінальна стадія - фільтрувальна папір. Отвори в ній настільки малі, що молекули води зможуть пройти крізь неї, а частинки речовин - немає.
Пісочні фільтри використовують для очищення води в акваріумах і басейнах, для поливу садів і домашніх рослин. Активоване вугілля має такі унікальні властивості, що його використовують при кишковому отруєння. Він має пористу структуру, яка поглинає отруйні хімічні речовини.
склад:
Відбивач - 1 шт.
Інструкція - 1 шт.
Маленька пластикова чашка - 1 шт.
Прозора трубка - 1 шт.
Прозорі ковпачки - 2 шт.
Заглушки фільтра - 4 шт.
М'який віск - 1 шт.
Металеві шайби - 2 шт.
Секції фільтра - 4 шт.
Кругла підставка для фільтра - 1 шт.
Воронкоподібний колектор - 1 шт.
Чорна пластикова чашка - 1 шт.Катушка з волосінню - 1 шт.
Паперові фільтри - 3 шт.
Пакетики з гравієм - 3 шт.
Пакетики з піском - 3 шт.
Пакетики з активованим вугіллям - 3 шт.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також