Набір для досліджень "Фільтр для води"

Артикул: 3150

420 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Набір для досліджень "Фільтр для води"
Фільтр для очистки води від солі і домішок з набором для досліджень дасть можливість навчитися очищати, опріснювати, дезінфікувати воду за допомогою фільтрів і сонця.
Настільний фільтр для води познайомить дітей з принципами роботи очисних споруд, які постачають питну воду. Для додаткового очищення води на заводах і підприємствах використовують більш складні системи фільтрації, додають в воду хімічні речовини для знезараження, обробляють ультрафіолетом. У наборі є докладні інструкції з картинками і все необхідне для збірки очищувача. Додатково знадобиться стакан з водою, трохи землі, сіль.
Зберіть фільтр згідно інструкції і проведіть ряд експериментів по очищенню води. Кожна секція фільтра очищає воду від елементів різних розмірів. Частинки бруду і піщинки затримаються в фільтрах з гравієм і піском. На наступних рівнях відбудеться абсорбція в порошку з активованого вугілля. Хімічні речовини відокремляться від води і зачепляться за поверхню вугільних гранул. Фінальна стадія - фільтрувальна папір. Отвори в ній настільки малі, що молекули води зможуть пройти крізь неї, а частинки речовин - немає.
Пісочні фільтри використовують для очищення води в акваріумах і басейнах, для поливу садів і домашніх рослин. Активоване вугілля має такі унікальні властивості, що його використовують при кишковому отруєння. Він має пористу структуру, яка поглинає отруйні хімічні речовини.
склад:
Відбивач - 1 шт.
Інструкція - 1 шт.
Маленька пластикова чашка - 1 шт.
Прозора трубка - 1 шт.
Прозорі ковпачки - 2 шт.
Заглушки фільтра - 4 шт.
М'який віск - 1 шт.
Металеві шайби - 2 шт.
Секції фільтра - 4 шт.
Кругла підставка для фільтра - 1 шт.
Воронкоподібний колектор - 1 шт.
Чорна пластикова чашка - 1 шт.Катушка з волосінню - 1 шт.
Паперові фільтри - 3 шт.
Пакетики з гравієм - 3 шт.
Пакетики з піском - 3 шт.
Пакетики з активованим вугіллям - 3 шт.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ