Набір для досліджень "Літак на сонячній батареї"

Артикул: 3164

590 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Набір для досліджень "Літак на сонячній батареї"
З набором для досліджень вашому літаку не знадобляться батарейки, він буде використовувати «зелену» енергію для польоту, харчуючись від сонячної батареї. Набір розвиває дрібну моторику, винахідливість, мислення, воображеніе.В інструкції ви прочитаєте багато цікавих фактів про сонячну енергію і її використання в сучасному світі.
Зберіть деталі літака згідно з інструкцією. Приготуйте заздалегідь порожню пластикову пляшку, кілька залізних монет і невелику хрестоподібну викрутку. Коли іграшка буде зібрана, розташуйте її на сонці так, щоб панель сонячної батареї уловлювала якомога більше світла. Не заводьте літак в планові польоти під час дощу - він може зламатися. Після гри сховайте його в темне місце.
Літак на сонячній батареї може літати не тільки на поворотній конструкції, але і на ланцюжку, прикріпленою прямо до його корпусу. Інший кінець ланцюжка закріпіть, наприклад, на білизняний мотузці, і насолоджуйтеся польотами.
склад:
Тримач вантажу з кришкою - 1 шт.
Тримач літака - 1 шт
Горизонтальний стабілізатор - 1 шт.
Панель сонячної батареї - 1 шт.
Гвинт - 1 шт.
Рухома конструкція - 1шт.
Двигун з проводами - 1 шт.
Половина корпусу літака - 2 шт.
Крила - 1 шт.
Набір гвинтів - 1 шт.
Тримач вантажу з кришкою - 1 шт.
Тримач літака - 1 шт.
Інструкція - 1 шт.
Кришка від пляшки - 1 шт.
Кулькова ланцюг - 1 шт.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ