Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Набір для досліджень "Метеорологія"

Арт: 3144

450 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Набір підходить для занять на уроках природознавства, для ознайомлення з науками метеорологія і екологія.
У наборі для досліджень є обладнання для семи дослідів. Додатково знадобляться: грунт для рослин, насіння бобових, склянка, олівець, настільна лампа, пластикова пляшка,, алкоголь.Создайте туман, досліджуйте парниковий ефект, побудуйте модель кругообігу води і дізнайтеся про вплив кислотного дощу на рослини з набором для досліджень.
В експериментах з парниковим ефектом ви дізнаєтеся про вплив сонячного тепла і газів на температуру атмосфери Землі, а також зрозумієте причину глобального потепління. Для цього дослідження додатково потрібні: пластикова пляшка, настільна лампа, сода і оцет. Дійте відповідно до інструкції і ви здивуєтеся, порівнявши температуру всередині і зовні пляшки!
В експерименті зі статичною електрикою ви створите його за допомогою повітряної кульки і свого волосся. Кулька буде прилипати до стіни і викривляти струмінь води. Вправи покажуть, як електричний заряд виникає в хмарах і з'являється блискавка.
Під час експерименту за допомогою помпи і алкоголю можна створити і розсіяти туман: завдяки зміні тиску і температури відбуваються конденсація і випаровування. В атмосфері Землі водяну пару з повітря збирається в краплі води, які утворюють хмари.
Міні-модель кругообігу води в природі дозволить зрозуміти, чому йде дощ, і навіть проростити боби без додаткового поливу! З двох останніх експериментів ви зрозумієте важливість кислотності грунту для рослин і дізнаєтеся, як виникає вітер.
Всі досліди з набору прості і детально описані, містять доступні наукові пояснення. До кожного з експериментів подано цікаві факти по темі.
склад:
Повітряна куля - 1 шт.
Кришка в формі хмари - 1 шт.
Перфорована пробка - 1 шт.
Макет гори - 1 шт.
Основа гори - 1 шт.
Помпа для створення хмар - 1 шт.
Термометр - 2 шт.
Тримач термометра - 2 шт.
Рукоятка термометра - 1 шт.
Лоток для насіння - 1 шт.
Спіральний шаблон - 1 шт.
Папір для визначення рівня pH - 1 шт.
Інструкція - 1 шт.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також