Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Набір для досліджень "Метеостанция"

Арт: 3146

420 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Набір для досліджень  "Метеостанция"
Ви зможете створити свою домашню метеостанцію за допомогою набору, познайомитися з різноманітними природними явищами: атмосферним тиском, кількістю опадів, температурою повітря, швидкістю і напрямом вітру,.
За допомогою анемометра ви виміряти силу вітру. Чаші анемометра вловлюють повітряні потоки і починають обертатися, показуючи швидкість вітру. Флюгер та компас вказують його напрямок. Датчик дощу метеостанції вимірює кількість опадів, що випали: краплі потрапляють в воронку і збираються в вимірювальної трубці. Термометр показує температуру повітря: спеціальна рідина всередині колби розширюється, коли повітря навколо неї нагрівається, і стовпчик піднімається вгору по трубці. Коли температура навколо термометра падає, рідина охолоджується і опускається вниз по стовпчику термометра.
Ви зможете зафіксувати дані зі своєї метеостанції і порівняти їх з офіційними показниками із великих метеостанцій за допомогою спеціальних таблиць для запису даних про погоду. Дані збирають і аналізують кожну годину, що дає можливість передбачати зміни в погоді, кількість опадів і температуру на тижні вперед.
Так само Ви можете створити власну оранжерею всередині пляшки метеостанції. Оранжерея дозволить на власні очі побачити, як рослини переробляють вуглекислий газ в кисень, як циркулює вода в атмосфері,.
склад:
Анемометр - 1 шт.
Рукоятка термометра - 1 шт.
Пластикова трубка - 1 шт.
Половина стійки - 2 шт.
Термометр - 1 шт.
Флюгер - 1шт.
Компас - 1 шт.
Воронка - 1 шт.
Гвинт - 2 шт.
Кришка - 1 шт.
Рукоятка датчика дощу - 1 шт.
Рукоятка ветрометра - 1 шт.
Рукоятка анемометра - 1 шт.
Чашка анемометра - 3 шт
Короткий стрижень - 1 шт.
Довгий стрижень - 1 шт.
Інструкція - 1 шт.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також