Набір для досліджень "Метеостанция"

Артикул: 3146

420 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Набір для досліджень  "Метеостанция"
Ви зможете створити свою домашню метеостанцію за допомогою набору, познайомитися з різноманітними природними явищами: атмосферним тиском, кількістю опадів, температурою повітря, швидкістю і напрямом вітру,.
За допомогою анемометра ви виміряти силу вітру. Чаші анемометра вловлюють повітряні потоки і починають обертатися, показуючи швидкість вітру. Флюгер та компас вказують його напрямок. Датчик дощу метеостанції вимірює кількість опадів, що випали: краплі потрапляють в воронку і збираються в вимірювальної трубці. Термометр показує температуру повітря: спеціальна рідина всередині колби розширюється, коли повітря навколо неї нагрівається, і стовпчик піднімається вгору по трубці. Коли температура навколо термометра падає, рідина охолоджується і опускається вниз по стовпчику термометра.
Ви зможете зафіксувати дані зі своєї метеостанції і порівняти їх з офіційними показниками із великих метеостанцій за допомогою спеціальних таблиць для запису даних про погоду. Дані збирають і аналізують кожну годину, що дає можливість передбачати зміни в погоді, кількість опадів і температуру на тижні вперед.
Так само Ви можете створити власну оранжерею всередині пляшки метеостанції. Оранжерея дозволить на власні очі побачити, як рослини переробляють вуглекислий газ в кисень, як циркулює вода в атмосфері,.
склад:
Анемометр - 1 шт.
Рукоятка термометра - 1 шт.
Пластикова трубка - 1 шт.
Половина стійки - 2 шт.
Термометр - 1 шт.
Флюгер - 1шт.
Компас - 1 шт.
Воронка - 1 шт.
Гвинт - 2 шт.
Кришка - 1 шт.
Рукоятка датчика дощу - 1 шт.
Рукоятка ветрометра - 1 шт.
Рукоятка анемометра - 1 шт.
Чашка анемометра - 3 шт
Короткий стрижень - 1 шт.
Довгий стрижень - 1 шт.
Інструкція - 1 шт.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ